Home Products Electronics Breakout Boards and Modules Original Omron Relay G6S-2-12V G6S-2-DC12V G6S-2-12VDC G6S-2 12VDC 2A 8Pin
Original Omron Relay G6S-2-12V G6S-2-DC12V G6S-2-12VDC  G6S-2 12VDC 2A 8Pin
  • more More in this category
    • 40 Pin 1x40 Pin 2.54mm 20mm Right Angle Single Row Pin Header Connector Male 40 Pin 1x40 Pin 2.54mm 20mm Right Angle Single Row Pin ...
    • 3mm LED Green 3mm LED Green
    • 3mm LED Red 3mm LED Red
    • 4 Foot Micro Switch / Tact Switch 4*4*1.5 MM Copper Head Pushbutton 4 Foot Micro Switch / Tact Switch 4*4*1.5 MM Copper Hea...